خرید|مبانی نظری نگرش سازمانی و نگرش به خرید آنلاین|

مبانی نظری نگرش سازمانی و نگرش به خرید آنلاین,مبانی نظری نگرش به خرید آنلاین,مبانی نظری,نگرش سازمانی,نگرش به خرید آنلاین,خرید آنلاین,نگرشمبانی نظری نگرش سازمانی و نگرش به خرید آنلاین|31019291|ipr42079181|
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان مبانی نظری نگرش سازمانی و نگرش به خرید آنلاین وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

مبانی نظری نگرش سازمانی و نگرش به خرید آنلاین
دارای 40 صفحه با فرمت ورد و قابل ویرایش می باشد.

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع :انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل:WORD و قابل ویرایش با فرمت doc


بخش هایی از محتوای فایل پیشینه ومبانی نظری::

نگرش سازمانی
2-3-2-1-1 چگونگي تاثير نگرش بر رفتار
2-3-2-1-2 نگرش به خرید آنلاین
2-3-2-2 نیت انجام کار
2-3-2-2-1 نظریه عمل منطقی
پیشینه تحقیقات انجام شده در داخل کشور
منابع فارسی :
منابع غیر فارسی :
نگرش سازمانی
واژه Attitude معادل هاي فارسي متعددي همچون ، طرز تلقي ، وجهه نظر ، بازخورد ، وضع روانی، ایستار ، گرایش و نگرش دارد . ولي اكنون اصطلاح نگرش قبول عام يافته و به صورت هاي مختلف نيز تعريف شده است . نگرش يك سازه فرضي است، زيرا به صورت مستقيم قابل مشاهده نيست، بلكه بيشتر با اظهارات كلامي و رفتاري همراه است . (آذربايجاني و همكاران ؛ 1۳۸۵) نگرش به عنوان یک احساس مثبت یا منفی فرد در جریان یک رفتار خاص تعریف می شود. به لحاظ اهميتي كه نگرش ها در زندگي افراد دارند، برخي از صاحب نظران تا آنجا پيش مي روند كه موضوع اصلي روان شناسي اجتماعی را نگرش مي دانند و آن را علم مطالعه نگرش هاي افراد تعریف می کنند . ( کریمی ؛ 1379 ) بطوری که از نظر برخي پژوهشگران، مفهوم نگرش احتمالاً شاخص ترين و ضروري ترين مفهوم در روانشناسي اجتماعي است. (گاورونسكي ؛ 2007 ) بخشي از اهميت نگرش ناشي از آن است كه صاحب نظران مطالعه نگرش را براي درك رفتار اجتماعي، حياتي مي دانند .بخش ديگري از اين اهميت مبتني بر اين فرض است كه نگرش ها تعيين كننده رفتارها هستند و اين فرض به طور ضمني دلالت بر اين امر دارد كه با تغيير دادن نگرش هاي افراد، مي توان رفتارهاي آنها را تغيير داد . به علاوه، با افزايش نگرش هاي شخص در مورد چيزها، احتياج او به تفكر و اخذ تصميم گيري تازه، كم مي شود و رفتار او نسبت به آن چيزها عادتي، قالبي، مشخص و قابل پيش بيني مي گردد و در نتيجه زندگي اجتماعي او آسان مي شود. همچنين آگاه بودن از نگرش هاي افراد مي تواند داراي اهميت زيادي باشد . اگر نگرش هاي مردم را بدانيم، مي توانيم رفتار آنان را پيش بيني كنيم و بر رفتار آنان كنترل داشته باشيم .(كريمي ؛ 1۳۷۹) یکی ديگر از دلايل اهميت نگرش اين است كه بر افكار اجتماعي موثر است، نحوه تفكر و پردازش اطلاعات را تحت تاثير قرار مي دهد، به عنوان طرح ذهني عمل مي كند و به عبارت ديگر چارچوب هاي شناختي اطلاعات را در مورد مفاهيم، موقعيت ها و حوادث سازماندهي و نگهداري مي كند و سرانجام، بر فرايند رفتار اثر مي گذارد. ( آذربايجاني و همكاران ؛ 1۳۸۵ ) همچنین در تعریف دیگر نگرش عبارت است از يك روش نسبتاً ثابت در فكر احساس و رفتار نسبت به افراد، گروه ها و موضوع هاي اجتماعي يا قدري وسيع تر، هر گونه حادثه اي در محيط فرد . (آذربايجاني و همكاران ؛1385 ) طبق نظر کریمی ، نگرش نظامي با دوام است كه شامل يك نگرش عبارت است از ترکیبی از باور ها و هیجان هایی که شخص را پیشاپیش آماده می کند تا به دیگران، اشیا و گروه های مختلف به شیوه ی مثبت یا منفی نگاه کند . نگرش ها ارزیابی از اشیا را خلاصه می کنند و در نتیجه پیش بینی یا هدایت اعمال یا رفتارهای آینده را بر عهده می گیرند . (کریمی ؛ 1385 ) نگرش را می توان بر حسب نظریه های یادگیری و رویکرد شناختی تعریف کرد . در هر یک از این نظریه ها مفهوم نگرش به گونه ای متفاوت تعریف می شود و هر یک از جنبه های متفاوت نگرش را مورد تأکید قرار می دهد.
گوردون آلپورت در سال 1935 نگرش را چنین تعریف کرده است : " نگرش یک حالت آمادگی ذهنی و عصبی است که از طریق تجربه سازمان می یابد و بر واکنش فرد نسبت به تمامی موضوع ها و موقعیت های وابسته به نگرش تأثیر مستقیم و پویا بر جای می گذارد. " (شریفی ؛ 1372 ) عنصر شناختي ، يك عنصر احساسي ، و يك تمايل به عمل است. مولفه عاطفي شامل هيجانات و عاطفه فرد نسبت به موضوع، خصوصاً ارزيابي هاي مثبت و منفي است . مولفه رفتاري چگونگي تمايل به عمل فرد در راستاي موضوع را شامل مي گردد .


مطالب دیگر:
📝بيماريهاي پرخطر در زندانها📝بيماريهاي خونريزي دهنده📝بيماريهاي قلبي و حاملگي📝بيماريهاي ناشي از عوامل فيزيكي📝بيمه محصولات كشاورزي📝پا یش برنامه میزان ید در سطح تولید📝پاتولوژی استان کرمان📝پارادایم شناسی روش پژوهش و سلامت در قران📝پارادایم شناسی روش پژوهش و سلامت درقرآن📝پارامترهای طراحی در آبیاری بارانی📝پارک های علم و فناوری و دلایل موفقیت آنها📝پارك‌ها و مراكز رشد علم و فناوري📝پاره شدن زودرس غشاهاي جنيني prom📝پاس و حمایت در فوتبال📝پاس و حمایت📝پاکشوما📝پالایش شمای داده و صورت های نرمال‎📝پالایش شمای دادهای نرماله و صورت‎📝پالمدال📝پاورپوینت ارزیابی فعالیتهای آموزش وپرورش در حوزه ICT📝پاورپوینت آشنایی با كامپيوترهاي مولكولي دي ان اي DNA📝پاورپوینت آشنایی با ویدئو آنالوگ و دیجیتال و سیگنالهای ویدیویی📝پاورپوینت بررسی انواع آلودگیها در محیط زیست📝پاورپوینت بررسی آلودگي هوا و اثرات آن📝پاورپوینت بررسی تکنيک هاي داده کاوي در روابط عمومي الکترونيک